40-374 Katowice ul. Wiosny Ludów 22

E-mail: szpod42@wp.pl

Czwartek, 02 maja 2024

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych w sali komputerowej zgodnie z załączonym przedmiarem robót

Numer sprawy SP42.21-2/17

Zapraszam do złożenia oferty

na remont sal w Szkole Podstawowej nr 42 im. Józefy Kantorówny w Katowicach

Termin wykonania zamówienia:  do 6 tygodni od daty zawarcia umowy.

Zamawiający: Miasto Katowice

Adres:         ul. Młyńska 4,  40-098 Katowice

NIP :              634-001-01-47

Adres do korespondencji: Szkoła Podstawowa nr 42 im. Józefy Kantorówny w Katowicach

40-374 Katowice, ul. Wiosny Ludów 22

Telefon: 32 256 82 76; faks: 32 256 82 76;

Adres strony internetowej: http://sp42katowice.szkolnastrona.pl adres e-mail: szpod42@wp.pl

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych w sali komputerowej zgodnie z załączonym przedmiarem robót.

Zestawienie planowanych do wykonania robót zawierają przedmiary robót oraz opis przedmiotu zamówienia (w załączeniu).

Uwaga!  Przedmiary robót Zamawiający przekazuje wyłącznie w celach pomocniczych dla skalkulowania ceny oferty.

1. Każdy wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę w przedmiocie zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, ani ofert wariantowych.
  2. Wykonawca zobowiązany będzie:
    1. zapewnić, aby każda z osób działająca w jego imieniu dla wykonania umowy, w tym podwykonawcy, posiadała identyfikator osobisty, z nazwą wykonawcy, imieniem i nazwiskiem                i podobizną w kolorze;
    2. dostarczyć Zamawiającemu - przed przystąpieniem do wykonywania umowy - imiennej listy wszystkich osób, które działać będą w imieniu wykonawcy na terenie jednostki oświatowej,

jako osób uprawnionych;

1. do odnotowywania obecności na terenie jednostki oświatowej osób działających w imieniu wykonawcy - wpisem na imiennej liście;
  2. Zamawiający zastrzega, że niezastosowanie się do wyżej określonych reguł porządkowych może skutkować tym, że wykonawca, jego lub podwykonawcy pracownicy, doznają ograniczeń wstępu na teren jednostki oświatowej, jako osoby nieuprawnione, lub wstęp ten w ogóle nie będzie możliwy.
  3. Osobą uprawnioną do porozumiewania się z wykonawcami w sprawie zamówienia jest Grzegorz Galiniak, tel. 508-390-375 w dni robocze od 7.30 do 15.30.
  4. Składając ofertę należy wypełnić jej formularz, dołączając oświadczenie o spełnianiu warunków podmiotowych udziału w postępowaniu o zamówienie publiczne oraz o niepodleganiu wykluczeniu                   z postępowania.
  5. Wykonawca rozszerzy uprawnienia Zamawiającego z tytułu rękojmi o gwarancję na wykonane roboty na okres nie krótszy niż 24 miesięcy.
  6. Wynagrodzenie wykonawcy za wykonanie zamówienia przyjmuje się jako ryczałtowe, a wysokość wynagrodzenia ustala się na podstawie złożonej przez niego oferty.
  7. Dokumenty obce, nie wystawiane przez wykonawcę, powinny być złożone w formie kopii kserograficznej, podpisanej przez wykonawcę za zgodność z oryginałem.
  8. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, trwałą, czytelną techniką.
  9. Oferty będą oceniane za pomocą systemu punktowego, zgodnie z poniższymi kryteriami:

• Cena oferty – 100%

Ocena porównawcza. Liczbę punktów P wg kryterium ceny oferty oblicza się zgodnie z poniższym wzorem:

Cn (najniższa cena)

P1=   ----------------------------------  x 100

Cob (cena oferty badanej)

Wyliczenie punktów zostanie dokonane z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, zgodnie z matematycznymi zasadami zaokrąglania.

1. O wyborze oferty najkorzystniejszej decydować będzie suma punktów uzyskanych w powyższym kryterium oraz ocena wymaganych dokumentów wymienionych w pkt. 5. Ocena ich spełnienia dokonywana będzie w systemie 0-1 (zero-jedynkowym, tj. „spełnia-niespełnia”); niespełnienie chociażby jednego z postawionych warunków (brak wymaganych dokumentów lub ich niezgodność                   z opisanymi wymaganiami Zamawiającego), spowoduje odrzucenie oferty wykonawcy.
  2. Ofertę w zamkniętej kopercie, opatrzonej numerem sprawy, nazwą i adresem wykonawcy, należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, w Szkole Podstawowej nr 42, ul. Wiosny Ludów 22, 40-374 Katowice,  do dnia 03.07.2017r. do godziny 9.00
    Publiczne otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego w dniu 03.07.2017r.,  o godz. 9.15, w pokoju 15.
  3. O wyborze oferty Zamawiający powiadomi niezwłocznie uczestników postępowania telefonicznie lub              za pomocą poczty elektronicznej.
  4. Z wykonawcą, którego oferta zostanie uznana przez Zamawiającego za ofertę najkorzystniejszą, zostanie podpisana umowa.
  5. Termin związania ofertą wynosi 30 dni od terminu do składania ofert.

Katowice, dnia 26.06.2017r.

Załączniki:

1. Formularz oferty
  2. Oświadczenie o spełnianiu warunków podmiotowych udziału w postępowaniu o zamówienie publiczne oraz o niepodleganiu Wykluczeniu  z postępowania
  3. Przedmiary robót

Wytworzono:2017-06-26 19:54przez: