Projekt Edukacyjny Cztery Pory Roku

Świetlica szkolna przystąpiła w tym roku do realizacji Projektu Edukacyjnego "Cztery Pory Roku".

Organizatorem projektu jest Katarzyna Całka- Nalej czyli Pani Kasia od Techniki.

Poniżej prezentujemy wykonane przez nas zadania:

Moduł 1 - JESIEŃ

1. Uczestnicy świetlicy wykonali jesienne drzewa za pomocą włóczki i obierek ze świecowych kredek w formie obrazu. Pomiędzy kartonową ramką rozciągnięta była taśma klejąca na której wykonane zostały drzewa.

2. Z okazji Dnia Zwierząt wykonaliśmy zwierzakowe koperty. Praca tak się spodobała, że niektórzy postanowili zrobić kilka kopert.

Moduł 2- ZIMA

1. Ekologiczna praca pt. "Zimowy pejzaż" z wykorzystaniem starej firanki i książki, która w ten sposób dostała drugie życie.

2. Piękny biały puch za oknem jak również na papierze. Praca z wykorzystaniem waty kosmetycznej oraz brokatu.

Moduł 3- WIOSNA/ LATO

1. Przebiśniegi wykonane z płatków kosmetycznych.

2. Dmuchawce z odcisków palców.

Zdjęcia wykonanych prac dostępne w galerii.