Pasowanie na ucznia.

25 października 2023r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Jest to bardzo ważny dzień w życiu każdego pierwszaka i chcieliśmy, aby ten dzień zapamiętali na długo. Teraz przed Nimi długa droga nauki, nowych obowiązków. W tej drodze zawsze mogą liczyć na pomoc nauczycieli i swoich starszych kolegów. Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrym uczniem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny! Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.