Bal Karnawałowy dla klas 0 - III

W czwartkowe przedpołudnie, 12 stycznia, odbył się - tak długo oczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 42  - bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewniły animatorki , które nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorów. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy.  Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.